Harmonogram prac


Stworzenie strony internetowej składa się z kilku ważnych etapów, aby ułatwić naszą współpracę, przedstawiamy harmonogram realizacji całej usługi.

Kontakt i dobór odpowiedniej oferty. Porozmawiaj z naszym konsultantem, który doradzi Ci, jaka strona jest odpowiednia dla Twojej działalności oraz przedstawi warunki naszej współpracy. Podczas rozmowy ustalimy również wstępny wygląd projektu graficznego.

 

Zawarcie umowy. Umowę możemy zawrzeć na kilka sposobów: e-mailem poprzez przesłanie pocztą elektroniczną specjalnej akceptacji/klauzuli, lub skanu umowy z czytelnym podpisem i pieczątką, bezpośrednio – poprzez złożenie podpisu i pieczęci na umowie u nas w biurze, listownie poprzez przesłanie umowy z czytelnym podpisem i pieczątką na nasz adres. Standardowym terminem płatności jest 14 dni kalendarzowych.

 

Przekazanie materiałów niezbędnych do realizacji zlecenia. Informacje o Twojej firmie to kluczowy element strony www! Po zawarciu umowy wyślemy do Ciebie formularz, który należy wypełnić oraz odesłać. W przypadku kiedy kolorystyka strony internetowej ma się opierać na obecnie używanych przez Państwa materiałach graficznych prosimy również o przesłanie: logotypu, ulotek, wizytówki, zdjęć itp. Dostarczenie materiałów powinno nastąpić do 3 dni kalendarzowych od zawarcia umowy, zależy od tego termin wykonania całej strony oraz jej wygląd.

 

Projekt wstępny. Na podstawie zebranych od Ciebie informacji przygotujemy koncepcje graficzną zgodną z ustalonymi założeniami projektowymi. Sporządzenie projektu wstępnego strony internetowej powinno nastąpić w ciągu 10 dni kalendarzowych od podpisania umowy, o ile zostaną spełnione wszelkie warunki niezbędne do rozpoczęcia realizacji usługi. Projekt wraz z propozycją kilku najlepszych domen (nazwa Twojej strony internetowej) prześlemy pocztą elektroniczną (e-mail).

 

Akceptacja projektu wstępnego. W ciągu 3 dni kalendarzowych od wysłania projektu, poprosimy Cię o akceptację szaty graficznej lub o wskazanie ewentualnych korekt.

 

Wykupienie domeny oraz zamieszczenie gotowej strony na serwerze następuje po zapłaceniu za usługę, w terminie zgodnym z harmonogramem znajdującym się na umowie i realizowane jest maksymalnie do 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie. Otrzymanie wpłaty potwierdzimy fakturą VAT, przesyłając ją pocztą na wskazany przez Ciebie adres. Data wystawienia faktury VAT jest datą zaksięgowania wpłaty na koncie.

 

Zgłoszenie strony do wyszukiwarek. Dodamy Twoją stronę do znanych wyszukiwarek typu Google.

 

Pozycjonowanie, aktualizacja i serwis strony zgodnie z ofertą. Zacznij obserwować efekty działania Twojej nowej strony internetowej. Na Twojego e-maila będziemy wysyłać regularnie raporty o efektywności strony.

Powyższe terminy samej realizacji usługi mogą ulec zmianie np. w przypadku opóźnienia z przesłaniem podstawowych, niezbędnych materiałów do strony lub braku możliwości pozyskania ich z innych źródeł.