Strony www na własność

Pakiet Ekspert - nieograniczone pomysły

Informujemy, że oferta „strony www na własność” została wycofana ze sprzedaży

Oferta strony www na własność „Pakiet Ekpert” została stworzona z myślą o firmach, które potrzebują prostą lub rozbudowaną stronę internetową z unikatowym projektem graficznym oraz możliwością samodzielnej edycji zawartości przy pomocy systemu CMS (WordPress lub autorski). Świadczymy kompleksową usługę tzn. stworzenie i wdrożenie strony na Twoim hostingu. Udzielamy licencji lub przekazujemy prawa autorskie do szablonu. Na każdym etapie realizacji zlecenia służymy fachową pomocą techniczną.

Co otrzymujesz w pakiecie?
Prostą lub rozbudowaną stronę www, zaprojektowaną zgodnie z Twoimi wytycznymi.
Domeny
Pomoc w wyborze domeny

Poszukamy dla Twojej firmy najlepszej domeny (adres strony np. www.nazwafirmy.pl). Przedstawimy kilka przykładów do wyboru. Doradzimy na co zwrócić uwagę przy jej rezerwacji i zakupie.

Hosting
Pomoc w wyborze hostingu

Pomożemy w wyborze i zakupie szybkiego, niezawodnego hostingu. Przygotujemy go na potrzeby Twojej strony www. Na życzenie utworzymy firmowe konta e-mail.

Responsywny
Responsywny projekt

Stworzymy i pokażemy indywidualny projekt graficzny, po Twojej akceptacji zakodujemy go tak, aby był w pełni responsywną stroną. Utworzymy zaplanowane podstrony np. home, oferta, galeria, blog, kontakt i uzupełnimy przesłanymi materiałami. W podstronie „kontakt” na życzenie zamieścimy formularz kontaktowy i mapę dojazdową. Gotową stronę zamieścimy na Twoim hostingu i domenie.

Optymalizacja strony
Optymalizacja strony pod pozycjonowanie

Wspólnie określimy jakie frazy do wyszukiwania są najbardziej opłacalne i zgłosimy nową stronę do wyszukiwarki Google. Podłączymy statystyki Google Analytics z bezpośrednim dostępem do danych 24h. Dodamy stronę do Google Search Console dzięki czemu będzie można ją jeszcze lepiej monitorować.

Media społecznościowe
Media społecznościowe

Prowadzisz np. firmowy Fanpage na Facebooku? Doskonale w takim razie zintegrujemy go ze stroną www. Dzięki temu użytkownik zdobędzie jeszcze więcej informacji o Twojej firmie/ofercie. Media społecznościowe to dziś klucz do sukcesu, jeżeli się z nich umiejętnie korzysta.

Aktualizacje i Pomoc
System CMS i szkolenie

Dzięki systemowi zarządzania treścią CMS w łatwy sposób zmienisz teksty, dodasz zdjęcia do galerii, opublikujesz nowy wpis na swoim blogu. Po ukończeniu zlecenia przekażemy niezbędne informacje jak się poruszać po zapleczu strony w postaci krótkiego szkolenia.

Kopia zapasowa
Bezpieczeństwo i pomoc

Po ukończeniu zlecenia przekażemy kopię zapasową strony oraz pliki graficzne. Każda strona przed opublikowaniem jest testowana, jeśli jednak coś nie będzie działało prawidłowo naprawimy to bezpłatnie w ramach 12 miesięcznej rękojmi.

Ile to kosztuje?
Cena to jednorazowa opłata za wykonanie kompleksowej usługi

Już od – – – – zł netto.
Cena uzależniona jest od wielu czynników m.in. ilości podstron i stopnia skomplikowania projektu. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

Cennik usług dodatkowych do oferty „strony www na własność” znajdziesz tutaj.
Oferta „strony www na własność” jest skierowana wyłącznie do zarejestrowanych firm (B2B).
Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

Jaki jest Czas realizacji?
Strony www na własność są projektowane na indywidualne zamówienie

Czas realizacji około – 21 dni. Czas realizacji może się różnić w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Każda strona posiada unikatowy projekt graficzny. Nie korzystamy z gotowych szablonów.