Strony www w abonamencie

Pakiet Biznes - idealny na start

Informujemy, że oferta strony www w abonamencie została wycofana ze sprzedaży i jest skierowana wyłącznie do obecnych Klientów naszej firmy, którzy posiadają ważną umowę.

Oferta „strony www w abonamencie” jest skierowana wyłącznie do obecnych klientów naszej firmy, którzy posiadają ważną umowę.
Oferta strony www w abonamencie „Pakiet Biznes” została stworzona z myślą o firmach, które potrzebują prostej strony www z unikatowym projektem graficznym, kompleksową obsługą oraz infrastrukturą techniczną. W ramach opłaty abonamentowej zaprojektujemy i udostępnimy na okres 12 miesięcy profesjonalną stronę internetową wraz z domeną i hostingiem. Zadbamy o widoczność w wyszukiwarce Google oraz aktualne informacje, wprowadzimy za Ciebie zmiany w tekstach, wymienimy/dodamy zdjęcia w galerii. Pod koniec umowy możesz zdecydować czy chcesz przedłużyć usługę na kolejny rok, wykupić stronę na własność lub zrezygnować.

Co otrzymujesz w pakiecie?
Udostępnienie prostej strony www z indywidualnym projektem graficznym i pełną obsługą
Domeny
Udostępnienie domeny

Poszukamy dla Twojej firmy najlepszej domeny (adres strony np. www.nazwafirmy.pl). Przedstawimy kilka przykładów do wyboru. Wykupimy i udostępnimy ją na potrzeby strony www. W każdej chwili możemy dokonać cesji domeny na Twoją firmę i staniesz się jej właścicielem.

Hosting
Udostępnienie hostingu

Udostępnimy szybki i niezawodny hosting na potrzeby strony www. W ramach umowy nie udzielamy dostępu do panelu administracyjnego hostingu, FTP, baz danych. Nie udostępniamy miejsca na pocztę e-mail – jeżeli potrzebujesz e-maila powiązanego z Twoją domeną zobacz ofertę „strony www na własność„.

Responsywny
Responsywny projekt

Stworzymy i pokażemy indywidualny projekt graficzny, po Twojej akceptacji zakodujemy go tak, aby był w pełni responsywną stroną. Utworzymy do 6 podstron np. home, oferta, galeria (posiada limit do 120 zdjęć), kontakt i uzupełnimy przesłanymi materiałami. W podstronie „kontakt” na życzenie zamieścimy prosty formularz kontaktowy i mapę dojazdową. Gotową stronę udostępnimy na wybranej domenie i naszym hostingu.

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie strony

Wspólnie określimy jakie frazy do wyszukiwania są najbardziej opłacalne i zgłosimy nową stronę do wyszukiwarki Google. Podłączymy statystyki Google Analytics, które na Twoje życzenie udostępnimy w formie anonimowego raportu. Przez cały okres trwania umowy postaramy się aby strona była jak najwyżej w indeksie (jednak nie gwarantujemy miejsca jakie osiągnie), w związku z tym być może będziemy wprowadzać zmiany np. w tekstach.

Media społecznościowe
Media społecznościowe

Prowadzisz np. firmowy Fanpage na Facebooku? Doskonale w takim razie zintegrujemy go ze stroną www. Dzięki temu użytkownik zdobędzie jeszcze więcej informacji o Twojej firmie/ofercie. Media społecznościowe to dziś klucz do sukcesu, jeżeli się z nich umiejętnie korzysta.

Aktualizacje i Pomoc
Aktualizacja i pomoc

Aktualne informacje na stronie to podstawa. Nowa oferta, zdjęcia najnowszych realizacji, zmiana adresu, a może przerwa urlopowa? Pakiet zawiera 24 zmiany na stronie, które wprowadzimy za Ciebie do 3 dni roboczych. Pakiet nie obejmuje zmian graficznych i ingerencji w kod strony, które są możliwe za dodatkową opłatą.

Ile to kosztuje?
Cena obejmuje roczny abonament za korzystanie z usługi

W pierwszym roku: 750 zł netto / rok
Odnowienie na kolejny rok: 550 zł netto / rok

Jeżeli posiadasz już własną domenę otrzymasz 50 zł netto zniżki od ceny podstawowej w pierwszym roku oraz przy odnowieniu.
Cennik usług dodatkowych do oferty „strony www w abonamencie” znajdziesz tutaj.
Oferta „strony www w abonamencie” jest skierowana wyłącznie do zarejestrowanych firm (B2B).
Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT.

Jaki jest Czas realizacji?
Strony udostępniane w abonamencie projektowane są na indywidualne zamówienie

Czas realizacji – około 14 dni. Każda udostępniana strona posiada unikatowy projekt graficzny. Nie korzystamy z gotowych szablonów.