O nas


Jesteśmy młodym, energicznym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży IT oraz kontaktach biznesowych.

Pozostając na rynku pracy, braliśmy udział w setkach szkoleń związanych z szeroko rozumianym marketingiem internetowym oraz obsługą klienta, zarówno biznesowego jak i indywidulanego. Pracowaliśmy w znanych, renomowanych firmach reklamowych.

Z biegiem czasu pogłębialiśmy swoją wiedzę, co zaprocentowało nam otwarciem własnej firmy. Dzięki temu możemy nie tylko opierać się na zdobytym wcześniej doświadczeniu, ale wprowadzać w życie nasze pomysły. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ponieważ naszym celem jest zadowolenie i sprostanie wysokim oczekiwaniom klienta. Zapewnimy Tobie kompleksową obsługę w zakresie tworzenia, projektowania oraz pozycjonowania witryn internetowych.

Prowadzimy zarejstrowaną działalność, wystawiamy faktury VAT. Działamy na terenie całego kraju. Pracujemy tylko na legalnych, licencjonowanych programach. Nasze strony oparte są na jednym z najlepszych CMS-ów na rynku, który daje ogromne możliwości. Wszystkie projekty, które klienci u nas zamawiają są oparte na umowach z jasno określonymi zasadami.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz miłą obsługę.

Łączy Nas jeden cel – dobro Państwa firmy!