Referencje

“Doktor ogródek od czerwca 2011 roku współpracuje z firmą Szybkikontakt.pl, która jest instytucją o doskonałym podejściu do klienta, wyjaśniają wszelkie wątpliwości, doradzają w sprawach technicznych, jednym słowem profesjonaliści w każdym calu. Jeżeli w zwariowanym tempie dnia codziennego zapomnimy, zadzwonią i przypomną. Posiadają bardzo atrakcyjne pakiety dotyczące powstania i prowadzenia strony www. Współpraca to sama przyjemność.”

Właściciel: Agnieszka Zawadzka

Doktor Ogródek, adres: 78-220 Tychowo, Trzebiszyn 5


“Biuro Tłumaczeń Aldona Czaińska zaświadcza, że wykonanie strony www przez firmę Szybkikontakt.pl było przeprowadzone w sposób profesjonalny i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem w pełni zadowolona z terminu wykonania strony i wdzięczna za odzyskanie mojej domeny.”

Właścicielka: mgr Aldona Czaińska

Biuro Tłumaczeń Aldona Czaińska, adres: 58-100 Świdnica, ul. Zamkowa 1/3


“Chcę podziękować i powiedzieć ,że jestem ze współpracy z Państwem bardzo zadowolona. Uważam iż wykazujecie się Państwo wielkim profesjonalizmem oraz bardzo zawodowym podejściem do pracy. Bardzo to cenię i żeby już nie przedobrzyć – pozdrawiam”.

Właścicielka: Bogumiła Kisła

Biuro pielgrzymkowo-turystyczne Emanuel, adres: 19-300 Ełk, ul.Kościuszki 10


“Super oferta super firmy. Zgodnie z nazwą kontakt z firmą szybki, przystępny i sympatyczny. Oferta ciekawa i konkurencyjna. Pracownicy kompetentni. W sposób przystępny potrafią wyjasnić zawiłości funkcjonowania internetu – nawet takiemu laikowi ja ( mam 50 lat i dotychczas słowa domena, strona internetowa czy pozycjonowanie były dla mnie sformułowaniami z księżyca). Ponadto reakcja firmy na pytania czy wątpliwości – natychmiastowa i życzliwa. Wykonanie strony – super, jestem w pełni zadowolona zarówno z grafiki jak i układu tekstu. Strona “żyje”, a nie tylko przekazuje treści. Firma Szybkikontakt.pl jest godna polecenia, zyskała moją rekomendację”.

Właścicielka: Iwona Gul

Ośrodek Badań Psychologicznych, adres: 68-200 Żary, ul. Broni Pancernej 1 lok. 1


“Bardzo miła obsługa, tak jak nazwa firmy wskazuje-jest szybki kontakt widać, że profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do klienta. W razie problemu zawsze służą pomocą. Aż się chce pracować z takimi ludźmi.”

Współwłaścicielka: Małgorzata Brzozowska

Weritas s.c., adres: 78-400 Szczecinek, ul. Lipowa 5


“Od sierpnia 2011 roku mam przyjemność współpracować z Państwa firmą.
Zaprojektowana przez Państwa strona internetowa w pełni nas satysfakcjonuje. Przy realizacji wyżej wymienionego projektu wykazali się Państwo rzetelnością i fachowym podejściem do klienta. Strona internetowa została wykonana zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. Ponadto pracownicy firmy są otwarci na propozycje ze strony klienta i konsekwentnie, według wcześniejszych ustaleń, wywiązują się z zadań. Firma jest jak najbardziej godna polecenia.”

Właściciel: Zenon Leszek

Zakład Kamieniarski Stolno, adres: 86-212 Stolno 11


“W czerwcu 2011 roku nasza firma zaczęła przygodę z własną stroną www. Korzystamy z usług Szybkikontakt.pl. Jestem pełen uznania dla konsultantów firmy, czy specjalistów z Działu Technicznego. Sprawnie i szybko udzielają niezbędnych informacji i rozwiązują powstające czasem problemy. Pragnę tą drogą wszystkim Im podziękować. Szybkikontakt.pl to firma godna polecenia.”

Właściciel: Jacek Łukaszewicz

Centrum Geometrii Samochodowej “U Jacka”, adres: 05-400 Otwock, ul. Lennona 2


“Skorzystałem z Waszych usług i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim świetnie dobrana jest szata graficzna do rodzaju działalności, którą prowadzę. Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie sprawiają, że Wasze usługi są na wysokim poziomie. Pozdrawiam”.

Właściciel: Tomasz Gołomb

Grawerowanie Tomasz Gołomb, adres: 48-250 Głogówek, ul.Piastowska 22


“Rekomendujemy firmę szybkikontakt.pl jako profesjonalnego partnera w zakresie projektowania stron internetowych. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas pozycji. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług”.

Właściciel: Wojciech Knitter

Elektromechanika Wojciech Knitter, adres: 75-704 Koszalin, ul. A. Struga 6